Hotelity jobs

Samostatný kuchár

Plný úväzok
Vložené: 09.05.2018
Arma, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1500 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

9.5. 2018

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Slovenská republika
Horský hotel Šachtička ***

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Termín nástupu:
    9.5. 2018
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie noriem a výrobných postupov,
    - príprava pokrmov studenej a teplej kuchyne,
    - zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov,
    - sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi
    - kontrola príjmu a výdaja tovaru,zodpovednosť za skladové zásoby
  • Iné výhody:
    - priestor na sebarealizáciu odborný rast,
    - dlhodobé a perspektívne zamestnanie,
    - zamestnanecká strava a ubytovanie,
    - práca v mladom kolektíve,
    - benefity zo služieb hotela.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Hlavná 62
    94656, Dulovce
    www.sachticka.sk
  • Kontakt:
    Dr. Zlata Hegedűšová