Kuchárka/kuchár - Jaslovské Bohunice - stabilné zamestnanie aj počas lockdownov

Plný úväzok
Vložené: 07.12.2021
Compass Group Slovakia s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1000 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

7.12. 2021

Miesto práce

okres Trnava, Trnavský kraj, Slovenská republika
Jaslovské Bohunice

Pre našu prevádzku v Jaslovských Bohuniciach hľadáme nového kolegu - kuchára/kuchárku. Ide o prácu, ktorú Vám garantujeme aj počas lockdownov a iných opatrení. Sme firemná reštaurácia, ktorá ponúka svoje služby v rámci zamestnaneckých kantín.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Termín nástupu:
    7.12. 2021
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Čo by sa od Vás očakávalo? Aký by bol Váš pracovný deň?
    - príprava jedla a príprava expedície jedla
    - regenerácia a výdaj jedla
    - servírovanie jedál - zodpovednosť za kvalitu jedál
    - dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

    Pracovná doba: jednozmenná prevádzka od pondelka do piatka
  • Iné výhody:
    + preplácanie nadčasov a príplatky v zmysle Zákonníka práce, možnosť získania 20% prémií
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Odbor:
    Kuchár
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    - zmysel pre poriadok
    - zodpovednosť
    - samostatnosť
    - tímový hráč
    - prax v gastronómii vítaná
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Plynárenská 7/B
    821 09 , Bratislava
  • Kontakt:
    Alexandra Krížová