Hotelity jobs

kuchár

Plný úväzok
Vložené: 13.07.2021
Demänova village s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Slovenská republika
Demänová- časť Liptovský Mikuláš

Je varenie a práca v kuchyni pre Vás to "pravé orechové"? Radi spôsobujete iným radosť a zážitok z jedla? Ak áno, tak hľadáme práve Vás! Šikovného, samostatného kuchára, ktorý si vie zorganizovať prácu v kuchyni v našich gastro prevádzkach.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    -rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
    -príprava a výroba produktu na základe pokynov od nadriadeného
    -krájanie, čistenie surovín do jedál, príprava a nakladanie jedál teplej a studenej kuchyne
    - príprava a výdaj A la Carte
    - zodpovednosť za kvalitu vydaného jedla
    - zodpovednosť za zverený inventár a technológiu
    -dodržiavanie HACCP zásad, čistoty a poriadku

    web stránky:
    www.pinus-restaurant.sk
    www.demanovarezort.sk
  • Iné výhody:
    1 200 - 1 750 EUR/mesiac mzda sa skladá zo základu 1200 € + funkčný príplatok+príplatky v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od pracovného výkonu, schopností a prístupu kandidáta.

    - zaujímavé prémiové ohodnotenie na základe výkonu
    - vysoká podpora priameho nadriadeného
    - zvýhodnené vstupy do našich prevádzok ( wellness, reštaurácia, obchod Kriváň, ATC Liptovský Trnovec)
    - vstup detí zamestnancov do Fun centra zadarmo
    - po osvedčení-možnosť dlhodobej spolupráce
    - práca v príjemnom prostredí
    - vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
    - špeciálna cena pre najlepších pracovníkov po sezóne
    - možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - ochota a chuť pracovať
    - tímový hráč
    - komunikatívnosť a zodpovednosť
    - vyučený a prax v obore vítaná
    -hygienické minimum v prípade iného vzdelania je potrebné
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Roveň 215
    033 01 , Podtureň
  • Kontakt:
    Katarína Kunštárová