Hotelity jobs

Barman/čašník

Plný úväzok
Vložené: 11.10.2021
HOTEL DEVÍN, a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

900 - 1 200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Príprava nápojov, a starostlivosť o raňajkový bufet a bar.
    Kompletný servis o zákazníka, objednávanie jedál a nápojov, príprava nápojov, práca s pokladňou.
    Starostlivosť o čistotu a pohodlie našich hostí v hotelovom bare / reštaurácii / kaviarni.
  • Iné výhody:
    900 - 1 200 EUR/mesiac
    Mzda v závislosti od predchádzajúcich skúseností.
    Mzda je rozdelená: základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, zákonné príplatky.
    - práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
    - možnosť získať skúsenosti z hotelového prostredia
    - zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
    - sociálny program pre zamestnancov
    - využitie služieb Spa centra počas určených hodín
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
    • Nemecký - mierne pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    - vyučený v odbore
    - prax v zahraničí vítaná
    - predchádzajúce skúsenosti s prácou someliera, barmana a baristu vítaná
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - pracovitosť, flexibilitu, spoľahlivosť, lojálnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Riečna 4
    811 02, Bratislava
  • Kontakt:
    Jakub Majcin