Hotelity jobs

KUCHAŘ/KA

Plný úväzok
Vložené: 03.05.2018
Hotel Jana a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

od 18000 Kč/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Olomoucký kraj, Česká republika, Zahraničie - Európa
Přerov

Hotel Jana**** v Přerově rozšiřuje tým a hledá posilu na pozici KUCHAŘ/KUCHAŘKA do teplé kuchyně.

  • Upresnenie miesta práce:
    Přerov
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    příprava pokrmů dle nabídky ala carte, příprava rautů a banketů, udržování čistoty na pracovišti
  • Iné výhody:
    Práci v příjemném prostředí, motivující mzdové ohodnocení, možnost ubytování, firemní stravování a jiné zaměstnanecké benefity.
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    praxe v oboru min. 2 roky, vyučen v oboru, pracovitost, flexibilitu, zodpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu
  • Vodičský preukaz:
    Nie je požadovaný
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Koliby 2
    750 02, Přerov
    www.hotel-jana.cz
  • Kontakt:
    Lenka Pokorná