Hotelity jobs

Kuchár do teamu Gaba Kocáka

Plný úväzok
Vložené: 16.08.2017
Hotel Lomnica****

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Miesto práce

okres Poprad, Prešovský kraj, Slovenská republika
Tatranská Lomnica č.52

príležitosť získať skúsenosti v špičkovej zážitkovej gastronómii pod vedením hviezdneho Gaba Kocáka

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Do tímu nášho šéfkuchára Gaba Kocáka hľadáme posilu - šikovného kuchára, ktorý sa bude podieľať na tvorbe zážitkovej gastronómie našej Reštaurácie Sissi.
  • Iné výhody:
    Ponúkame príležitosť podieľať sa na úspešnom príbehu reštaurácie Sissi pod vedením Gaba Kocáka, možnosť získať množstvo nových pracovných skúseností a zručností, priateľské pracovné prostredie a predovšetkým férové pracovné podmienky. A okrem toho aj:

    - vzdelávanie a príležitosti k ďalšiemu odbornému a kariérnemu rastu
    - stravovanie v rámci hotela
    - zamestnanecké rovnošaty/oblečenie pre jednotlivé pozície
    - možnosť využitia zamestnaneckej práčovne
    - teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných prílušníkov
    - benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti
    - fin. bonusy podľa hospodárskeho výsledku prevádzky
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Odbor:
    Výučný list - kuchár
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Požadovaná prax je iba orientačná. Podľa úrovne skúseností a praxe vieme do teamu zaradiť nových kolegov ako na pozíciu samostatného kuchára tak na pozíciu pomocného kuchára.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Každý kto sa má chuť učiť od najlepších v odbore a sám ďalej rásť je vítaný.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Tatranská Lomnica, 52
    059 60 , Vysoké Tatry
  • Kontakt:
    Mgr. Ivana Rottiersová