Čašník/ čašníčka s ubytovaním zadarmo v centre Banskej Štiavnice

Plný úväzok, Skrátený úväzok, Na dohodu, Brigáda
Vložené: 05.03.2018
Hotel Salamandra

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Slovenská republika
**** Hotel Salamandra

Ponúkame ubytovanie zadarmo, zaujímavé finančné ohodnotenie - nástupný plat OD 600 EUR V ČISTOM + odmeny z tržieb + tips. Prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe. Ak si priateľský, šikovný a máš chuť pracovať tak hľadáme práve teba. www.salamandra.sk

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - obsluhovanie zákazníkov v odbytových strediskách hotela
    - dodržiavanie štandardov stanovených gastronomickými pravidlami obsluhy hostí a zásad stolovania
    - komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
    - hmotná zodpovednosť za zverený tovar, materiál a inventár
    - práca s pokladňou Blue Gastro
  • Iné výhody:
    - k mesačnej mzde ponúkame odmeny v závislosti od tržby, odmeny nadriadeného, hotovostné a bezhotovostné tips, ubytovanie zadarmo
    - stály zamestnanec môže využívať služby strediska za veľmi zvýhodnených podmienok
    - možnosť využitia služieb v sieti našich hotelov
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    absolvent strednej/vysokej školy
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore
    - komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Horný Hodtrušský tajch
    96661, Hodruša Hámre
    www.salamandra.sk
  • Kontakt:
    Walter Konečný