Masér(ka)/pracovník wellnessu s možnosťou ubytovania zadarmo v centre Banskej Štiavnice

Plný úväzok, Na dohodu
Vložené: 17.02.2018
Hotel Salamandra

Ponúkaný plat (brutto)

600 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Banskobystrický kraj, Slovenská republika
**** Hotel Salamandra

Hľadáme šikovného maséra s príjemným vystupovaním a profesionálnym prístupom k práci. K platu ponúkame veľmi zaujímavý motivačný systém.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Spa, wellness a rekreácia
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - vykonáva telové masáže, zábaly a tvárové ošetrenia,
    - zabezpečuje vstupy do sauny a bazénu,
    - predáva doplnkový tovar a služby vo wellness,
    - dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov,
    - dbá o poriadok a čistotu v priestoroch celého hotelového spa.
  • Iné výhody:
    - k mesačnému fixnému platu ponúkame variabilnú zložku
    - v prípade potreby zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
    - možnosť využitia vstupov do wellness a skipasov
    - kontinuálne vzdelávanie s možnosťou rastu v rámci kariérneho rebríčka
    - motivačné finančné ohodnotenie
    - friends & family rate na služby a ubytovanie v hoteli
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    absolvent strednej/vysokej školy
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - príjemné vystupovanie,
    - profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
    - dobré komunikačné schopnosti,
    - samostatnosť, flexibilita,
    - teamový hráč ,
    - dobrý zdravotný stav.
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Horný Hodtrušský tajch
    96661, Hodruša Hámre
    www.salamandra.sk
  • Kontakt:
    Walter Konečný