Hotelity jobs

Vedúci/-a obchodného oddelenia

Plný úväzok
Vložené: 07.05.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1200-1400 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Lučenec, Banskobystrický kraj, Slovenská republika

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Obchodné oddelenie
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Podriadený riaditeľovi a majiteľom
    • Vedenie tímu 3 zamestnancov (eventy a marketing), motivácia a hodnotenie zamestnancov
    • Príprava obchodnej a marketingovej stratégie, prognóz a rozpočtu
    • Aktivity, vedúce k zvyšovaniu predaja
    • Rozvoj a plánovanie špeciálnych predajných akcií
    • Pravidelné sledovanie trhu, potenciálnych zákazníkov, vývojových trendov a obchodných príležitostí
    • Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov (v oblasti ubytovacích a konferenčných služieb)
    • Aktívny prístup pri získavaní klientov spoločnosti – telefónna, e-mailová a osobná komunikácia so súčasnými a potenciálnymi klientmi
    • Návšteva výstav a veľtrhov
    • Vypracovávanie a zasielanie cenových ponúk
    • Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
    • Budovanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
    • Koordinácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Iné výhody:
    • Plat: dohodou-fixná a pohyblivá zložka
    • Bonusy
    • Služobný automobil, mobil, počítač
    • Ubytovanie podľa potreby dohodou
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Odbor:
    hotelierstvo, cetovný ruch, gastronómia, ekonómia
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - expert
    • Microsoft Word - expert
    • Microsoft PowerPoint - expert
    • Microsoft Outlook - expert
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Podmienkou je prax minimálne 3 roky na pozícii obchodný manažér/riaditeľ ideálne v 4* alebo 5* hoteli alebo rezorte
    • Skúsenosti s riadením tímu
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Vysoká orientácia na zákazníka a výsledky
    • Strategické a proaktívne myslenie
    • Mobilita (pozícia vyžaduje časté cestovanie)
    • Znalosť obchodných stratégií, PR a marketingu
    • Schopnosť viesť a motivovať tím
    • Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
    • Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová