Hotelity jobs

Pastry Chef

Plný úväzok
Vložené: 16.10.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

2500 USD Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Zahraničie - ostatné
Shahdag, Azerbaijan. ABSHERON Hotel Group

for Luxury 5 * Pik Palace and Park Chalet, Shahdag, Azerbaijan

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    We are looking for an experience Pastry chef for a luxury hotel resort in Azerbaijan.
    The resort offers a comprehensive range of accommodation and services, world-class skiing facilities at a breathtaking 2,500 meters above sea level, and recreational and cultural experiences.
    Nestled mid-mountain in the heart of Shahdag Natural Park and covering 130,508 hectares, the stunning views of untouched mountains and crystal clear mountain creeks offers guests an escape from the hustle and bustle of everyday life through extravagant accommodations, unique dining experiences, luxurious spa and wellness facilities, attentive service, and year-round recreation.
  • Iné výhody:
    Salary: USD 2500 gross
    Sinlgle package (flight tickets and accommodation is covered) l
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
    • Nemecký - pokročilý
    • Ruský - mierne pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku