Hotelity jobs

Account Manager

Plný úväzok
Vložené: 29.04.2020
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave

pre Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Cestovný ruch, Obchodné oddelenie
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Aktívny predaj reklamných plôch letiska spojený s administratívou predaja,
    Zodpovednosť za komunikáciu a budovanie vzťahov so súčasnými nájomcami ako aj nadväzovanie spolupráce s novými zmluvnými partnermi,
    Príprava cenových kalkulácií, podkladov a obchodných zmlúv a záväzných objednávok,
    Vedenie prehľadnej evidencie uzatvorených zmlúv, zodpovednosť za archiváciu
    dokumentov, práca s programom SAP,
    Spolupráca s vybranými cestovnými kanceláriami za účelom predaja doplnkových služieb (služby Mastercard salónika, parkoviska),
    Neustály prieskum trhu a vyhľadávanie nových príležitostí,
    Organizácia rôznych druhov akcií a podujatí,
    Administratívne činnosti.
  • Iné výhody:
    + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    cestovný ruch, obchod, služby
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Ostatné požiadavky:
    • Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
    • Vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti
    • Schopnosť nadväzovania a udržiavania obchodných vzťahov
    • Zmysel pre detail, organizovanosť a analytické myslenie
    • Kreativita
    • Bezúhonnosť
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku