Hotelity jobs

Vedúci gastro prevádzok

Plný úväzok
Vložené: 29.04.2020
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

od 1300 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

okres Dunajská Streda, Trnavský kraj, Slovenská republika

hľadáme zodpovedného kolegu a šéfa pre 18 ľudí v gastro zariadeniach ZOO

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Plánovanie potreby personálu, zodpovednosť za dodržovanie právnych nariadení a schvaľovanie prehľadu služieb personálu v súlade s právnymi predpismi
    • Organizácia a zabezpečenie všetkých administratívnych úloh v spolupráci so šéfkuchárom, vedúcim housekeepingu, F&B managerom
    • Optimalizácia, školení, audit a rozvoj F&B
    • Monitoring a optimalizácia dodávok
    • Správa produkčných systémov a terminálov
    • Kontrola a riadenie nákladov a porovnávanie s rozpočtom
    • Audit vyúčtovania a denné uzávierky účtov
    • Pravidelné informovanie F&B managera o akýchkoľvek rozdieloch, problémoch zamestnancov alebo sťažnostiach hostí
    • Pravidelné kontrolovanie rozpisov služieb personálu v súlade s dodávkami a predpokladanou návštevnosťou strediska
    • Pravidelné plánovanie operatívnych mítingov vrátane kontroly splnených úloh
    • Individuálne tréningy zamestnancov
    • Hlásenie akýchkoľvek technických problémov Technickému oddeleniu a po dokončení opráv skontrolovať prácu / opravy údržby
    • Zodpovednosť za disciplínu a hygienu zamestnancov
    • Kontrola zázemia na všetkých lokáciách z hľadiska dodržiavania zásad čistoty, hygieny
    • Zabezpečenie dennej prevádzky – objednávanie jedál, plánovanie personálu, denná uzávierka, pravidelné inventúry, kontrola a koordinácia upratovania spätná záverečná kontrola prevádzky, priama komunikácia s hotelom a spolupráca .
  • Iné výhody:
    práca mimo sezónu iba cez víkendy
    od 1.7. do 1.9. každý deň
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
    • Nemecký - mierne pokročilý
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Minimálne 1 rok praxe na rovnakej alebo obdobnej pozícii
    Znalosť HACCP
    Skúsenosti s vedením kolektívu
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
    Čistý register trestov
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvocekova