Hotelity jobs

Šéfpekár

Plný úväzok, Živnosť
Vložené: 30.10.2021
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

2 500-2 700 EUR Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Bratislavský kraj, Slovenská republika

hľadáme kreatívneho šéfpekára pre krásny nový koncept v Bratislave

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - manažér
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Zaistiť efektívne riadenie pekárne a následne kontroly práce pekárov s cieľom dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov a vedenia spoločnosti
    • Zodpovednosť za prípravu pekárenských výrobkov podľa stanovených receptúr a postupov a následne za množstvo a kvalitu (kváskové chlebíky, bagety, ciabatty, focaccie, žemle, sladké a slané výrobky z kvásku...)
    • Tvorba nových receptúr a produktov pre naše prevádzky
    • Ovládať kompletné portfólio pekárenských produktov, zodpovedať za dodržiavanie noriem a technologických postupov pri ich príprave
    • Zodpovednosť za správne prevedenie inventúr surovín, vedenie evidencie hotových vydaných produktov na jednotlivé prevádzky
    • Podieľať sa na školení a kontrole poznatkov zamestnancov pekárne, zodpovednosť za novoprijatého podriadeného zamestnanca a podieľať sa na jeho adaptačnom procese
    • Zodpovednosť za udržiavanie poriadku a čistoty
  • Iné výhody:
    • Plat: 2 500-2 700 EUR/mesiac (finálna suma bude závisieť od skúseností kandidáta, môže byť vyššia)
    • stabilné zamestnanie, plná podpora a istota príjmu aj počas pandémie
    • príspevok na cestu do práce (vo večerných hodinách)
    • pri presťahovaní do Bratislavy kvôli tejto pracovnej pozícii - nadštandardný príspevok na ubytovanie, prípadne pomoc pri zabezpečení ubytovania
    • zaúčanie, školenie ohľadne nových produktov v spolupráci s odborným garantom za pekárenské výrobky, ktorý je jednotkou na trhu, vyškolil veľké množstvo pekárov a otvoril niekoľko kvalitných pekární po celom Slovensku
    • samozrejmosťou sú gastro lístky/finančné príspevky na stravu
    • zamestnanecká zľava do všetkých našich reštaurácií
    • možnosť profesionálneho rastu a finančného rozvoja, stáží a vzdelávania v zahraničí
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • aspoň 3 roky praxe na pozícii pekár a minimálne rok na vedúcej pozícii
    • skúsenosť s kváskovaním výhodou
    • skúsenosť s prácou s cestom nevyhnutná
    • skúsenosť zo zahraničia výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • pozornosť k detailom a kvalite
    • vysoké pracovné nasadenie a dobré komunikačné schopnosti
    • zvládanie stresových situácií
    • pozitívny vzťah k práci a gastronómii ako takej
    • proaktivita, kreativita
    • chuť sa vzdelávať a zbierať nové skúsenosti s pečením výrobkov z kvásku
    • záľuba v sledovaní nových trendov v pečení, kváskovaní
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvočeková