Hotelity jobs

Prevádzkový riaditeľ

Plný úväzok
Vložené: 11.11.2020
RAJ zdravia

RAJ zdravia

Ponúkaný plat (brutto)

2 200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

1.12. 2020

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Kramáre, Bratislava

Pre pripravované centrum zdravia na bratislavských Kramároch hľadáme skúseného prevádzkového riaditeľa s výbornými manažérskymi zručnosťami a pozitívnym vzťahom k zdravému životnému štýlu.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Služby, n/a
  • Termín nástupu:
    1.12. 2020
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - riadi, organizuje, kontroluje a zodpovedá za činnosť všetkých stredísk
    - navrhuje a predkladá na schválenie ročný finančný plán, zodpovedá za jeho plnenie
    - zodpovedá za zabezpečenie pracovníkov v požadovanom počte a kvalifikácii, za ich plánovanie, výber a adaptačný proces, rozhoduje o vzniku, zmene a zániku pracovných pomerov
    - navrhuje cenovú politiku v súlade s obchodnou politikou a cieľmi zamestnávateľa
    - navrhuje skladbu a inovácie služieb a produktov v spolupráci s vedúcimi zamestnancami stredísk
    - dohliada a operatívne usmerňuje činnosť obchodného a marketingového úseku
    - dáva záväzné stanoviská k metodike riadenia na všetkých úsekoch prevádzky
    - zodpovedá za dodržiavanie schválených interných smerníc a štandardov
    - vypracováva a predkladá mesačné a týždenné reporty vedeniu spoločnosti
    - priamo zodpovedá za kvalitu ubytovacích a stravovacích služieb zodpovedajúcu štandardu hotel tr. 4*
    - zodpovedá za riešenie vzniknutých reklamácií a sťažností
    - zodpovedá za technický stav všetkých zariadení
    - zabezpečuje všetky kontroly, inšpekčné knihy, revízne správy a včasné odstránenie nedostatkov
    - zodpovedá za dodržiavanie opatrení a predpisov BOZP, PO, PZS, HACCP a ich kontrolu
    - zastupuje prevádzku na rokovaniach s dodávateľmi a odberateľom, inštitúciám štátnej správy a samosprávy, záujmovým a profesijným združeniam a voči vedeniu spoločnosti
  • Iné výhody:
    - možnosť odborného a jazykového vzdelávania
    - práca ako životný štýl - práca ako pomoc druhým - práca ako poslanie
    - rodinná atmosféra malého pracovného tímu
    - možnosť podieľať sa na vytvávarní systému v novo otvorenom zariadení
    - mobilný telefón, notebook
    - služobný automobil
    - zaujímavé finančné ohodnotenie
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor:
    hotelový manažment, cestovný ruch, ekonomické zameranie
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Personalistika
  • Požadovaná prax:
    Viac ako 5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    hotelový manažment, cestovný ruch
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - výborná orientácia v oblasti zdravotného cestovného ruchu, podnikania a obchodu
    - minimálne štvorročná skúsenosť na riadiacej pozícii v zariadení poskytujúcom služby v cestovnom ruchu je podmienkou
    - skúsenosti s vedením stredne veľkého tímu zamestnancov sú podmienkou
    - aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou
    - znalosť ďalšieho svetového jazyka (NJ, RJ) je výhodou
    - výborné organizačné schopnosti a časový manažment
    - výborné komunikačné zručnosti
    - výborné obchodné a vyjednávacie zručnosti
    - výborné motivačné schopnosti, silná motivácia seba i tímu
    - znalosť finančného riadenia a implementácia postupov, zameraných na zvyšovanie zisku
    - výborné analytické myslenie a schopnosť vyhodnocovať a riešiť vzniknuté situácie
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RAJ zdravia
    Limbová 1
    83101, Bratislava
  • Kontakt:
    Kristína Kuráňová