Hotelity jobs

Rezervačný manažér

Plný úväzok
Vložené: 06.10.2020
RAJ zdravia

RAJ zdravia

Ponúkaný plat (brutto)

1 000 - 1 200 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

1.10. 2020

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Kramáre, Bratislava

Pre pripravované centrum zdravia na bratislavských Kramároch hľadáme precízneho rezervačného manažéra s dobrými odbornými znalosťami a praxou.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Služby, n/a
  • Termín nástupu:
    1.10. 2020
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    - riadi, organizuje, kontroluje a zodpovedá za činnosť strediska Recepcia
    - zodpovedá za vystavenie zálohových a vyúčtovacích faktúr za všetky služby centra
    - zodpovedá za poskytovanie podkladov na réžijné a materiálové nákupy
    - zodpovedá za vystavenie účtov, za zúčtovanie klientov na mieste a za odvod tržieb
    - ubytováva (check-in) a odubytováva (check-out) klientov centra na pobyte
    - prijíma a potvrdzuje individuálne rezervácie všetkých služieb centra
    - vybavuje reklamácie a sťažnosti
    - poskytuje informácie o všetkých službách a produktoch centra
  • Iné výhody:
    - možnosť odborného a jazykového vzdelávania
    - prácu ako životný štýl - prácu ako pomoc druhým - prácu ako poslanie
    - rodinnú atmosféru malého pracovného tímu
    - možnosť podieľať sa na vytvorení systému v novo otvorenom zariadení
    - mobilný telefón, notebook
    - zaujímavé finančné ohodnotenie
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    hotelový manažment, cestovný ruch, ekonomické zameranie
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
  • Požadované Počítačové znalosti:
    • HOREC - pokročilý
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • HORES PLUS - pokročilý
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Pokladňa
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    hotelový manažment, cestovný ruch
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    - dobrá orientácia v oblasti cestovného ruchu
    - minimálne trojročná skúsenosť na pozícii vedúceho recepcie alebo rezervačného manažéra hotela tr. 3* / 4* je podmienkou
    - aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou
    - znalosť ďalšieho svetového jazyka (NJ, RJ) je výhodou
    - znalosť práce v hotelovom rezervačnom systéme je podmienkou
    - skúsenosti s vedením malého tímu zamestnancov sú podmienkou
    - výborné organizačné schopnosti
    - výborné komunikačné zručnosti
  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    RAJ zdravia
    Limbová 1
    83101, Bratislava
  • Kontakt:
    Kristína Kuráňová