Hotelity jobs

čašník

Plný úväzok, Na dohodu
Vložené: 25.05.2018
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

576 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

25.5. 2018

Miesto práce

okres Piešťany, Trnavský kraj, Slovenská republika
Piešťany -kúpeľný ostrov

-obsluha hostí

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
  • Termín nástupu:
    25.5. 2018
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Iné výhody:
    -zaujímavá práca v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti so zahraničnou klientelou
    -práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova,
    -sme seriózna spoločnosť, ktorá ponúka príjemné pracovné prostredie a férové pracovné podmienky,
    -možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ)
    -možnosť kariérneho postupu
    -motivujúci systém odmeňovania (osobné ohodnotenie, mesačné bonusy, upselling, vianočná mzda)
    -zaujímavý sociálny program (zvýhodnené ceny pobytov v hoteloch medzinárodnej hotelovej siete, výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
    kvalitné stravovanie,možnosť služobného ubytovania,...
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Nemecký - začiatočník
    • Anglický - začiatočník
    Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    - práca je vhodná aj pre študentov formou brigády na leto, alebo ponúkame prácu aj na TPP bez väčšej praxe, alebo prácu pre profesionálnych čašníkov.
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    -chuť pracovať
    -preukázanie zdravotnej spôsobilosti
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Winterova 29
    921 29, Piešťany
  • Kontakt:
    PhDr. Andrea Gondeková