Hotelity jobs

kuchár

Plný úväzok, Na dohodu, Brigáda
Vložené: 25.05.2018
SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

576 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

28.5. 2018

Miesto práce

okres Piešťany, Trnavský kraj, Slovenská republika
Piešťany - Kúpeľný ostrov

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - kuchyňa
  • Termín nástupu:
    28.5. 2018
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    -príprava jedál v hotelovej prevádzke
    -prax v hotelovej prevádzke výhodou
  • Iné výhody:
    -prácu v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova, v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
    -prácu v príjemnom pracovnom prostredí za férových pracovných podmienok
    -garantujeme vyplatenie mzdy najneskôr v 10.deň nasledujúceho mesiaca, dodržiavanie legislatívy je samozrejmosťou
    -zamestnanecké benefity: tuzemské i zahraničné rekreácie a kúpeľné procedúry za zvýhodnených podmienok, lacné stravovanie a služobné ubytovanie, využívanie moderného fitness za symbolickú cenu, firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov a mnohé ďalšie finančné a nefinančné benefity (príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za odpracované roky, pri odchode do dôchodku,...)
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Odbor:
    kuchár
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    - práca vhodná aj pre absolventov, ale tiež pre skúsených kuchárov
  • Ostatné požiadavky:
    -vyučenie v odbore výhodou,
    -v prípade základného vzdelania, vyžadujeme rekvalifikáciu v odbore kuchára,
    vítaná prax v hotelovej prevádzke
    -na základe pracovných skúseností, je možnosť zadelenia na prevádzky, s rôznou náročnosťou práce,
    -zodpovedný prístup k práci
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Winterova 29
    921 29, Piešťany
  • Kontakt:
    PhDr. Andrea Gondeková