Hotelity jobs

Bellman/Portier- Holiday Inn Bratislava****

Plný úväzok, Skrátený úväzok, Na dohodu
Vložené: 20.10.2017
SLOVKARPATIA HOTEL, a.s.

Ponúkaný plat (brutto)

600 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Okres Bratislava, Bratislavský kraj, Slovenská republika
Bratislava, Hotel Holiday inn Bratislava****

Neváhaj a staň sa aj ty zamestnancom jednej z najväčších hotelových sietí na svete InterContinental Hotels Group!

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Na pozíciu Portier (Asistent hotelových zákazníkov) pre hotel Holiday inn Bratislava**** hľadáme komunikatívnych ľudí s príjemným vzhľadom, profesionálnym vystupovaním, chuťou pracovať a vždy s úsmevom na tvári.
    Ponúkame možnosť rozšíriť Vaše znalosti a získať nové skúsenosti z oblasti hotelových služieb a tým kariérne rásť a úspešne napredovať.

    Pracovnou náplňou Portiera je :
    - Vítať hotelových hostí, usmerňovať ich, informovať a vybavovať požiadavky hostí
    - Pomáhať s batožinou a odprevádzať hostí na hotelovú izbu
    - Udržovať poriadok v priestoroch vstupnej haly
    - Spolupracovať a komunikovať s inými oddeleniami pri riešení požiadaviek hotelových hostí
  • Iné výhody:
    - Známy hotelový reťazec
    - Cenovo zvýhodnené zamestnanecké pobyty
    - Parkovanie na hotelovom parkovisku
    - Zamestnanecká strava
    - Možnosť ubytovania v nových priestoroch
    - Tímová práca, mladé a dynamické prostredie s chuťou napredovať
    - Vzdelávanie, školenia zdarma, kariérny postup
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - mierne pokročilý
    • Slovenský - materinský
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Bajkalská 25/A
    82503, Bratislava
  • Kontakt:
    Lukáš Lehotský, Tel.: +421917719231