Hotelity jobs

Pracovník security služieb

Plný úväzok
Vložené: 20.06.2018
Zámocký hotel Galicia Nueva

Ponúkaný plat (brutto)

550 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Okres Lučenec, Banskobystrický kraj, Slovenská republika
Zámocký hotel Galicia Nueva v Haliči

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Recepcia a Housekeeping
  • Ponúkaný plat (brutto):
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Počas celej služby sa zamerať na bezpečnosť osôb v celom areáli Zámockého hotela (tá časť, v ktorej sa
    vykonáva obchôdzka), aby osoby nevstupovali do priestorov kde nemajú povolený vstup (pracovisko
    stavebnej firmy, služobné priestory...). Aby hostia nepreliezali zábradlia a nezasahovali do elektrických
    zariadení (pouličné lampy...).
    • Chrániť a kontrolovať majetok hotela, jeho poškodenie okamžite hlásiť na recepciu. Kontrolovať a chrániť
    majetok hostí (vozidlá, bicykle, batožinu...) ich poškodenie okamžite hlásiť na recepciu.
    Zamestnanecké výhody,
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Požadovaná prax:
    Vhodné pre študentov/absolventov
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť (pracovník pri nástupe prejde vstupnou zdravotnou prehliadkou).
  • Vodičský preukaz:
    Nie je požadovaný
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Zámocká 7
    985 11, Halič
  • Kontakt:
    Bc. Anna Duchoňová

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku