Hotelity jobs

Barman

Plný úväzok
Vložené: 06.05.2021
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

900 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Svätý Jur

  • Miesto práce:
    okres Pezinok, Bratislavský kraj, Slovenská republika
  • Upresnenie miesta práce:
    Svätý Jur
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Zaznamenávanie objednávok a príprava nápojov.
    Servírovanie objednaných nealkoholických a alkoholických nápojov.
    Dodržiavanie správneho postupu prípravy predávaných nápojov.
    Sledovanie správnych skladových zásob nápojov a doplnkových produktov.
    Obsluhovanie registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok.
    Zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku.
    Hmotná zodpovednosť za skladové zásoby a finančné prostriedky.
  • Iné výhody:
    * transparentné odmeňovanie
    * možnosť rásť a učiť sa od špičkových FB špecialistov, čašníkov a someliérov
    * podieľanie sa na tastingoch, degustáciach a možnosť aktívne sa vzdelávať pomocou priamej účasti na rôznych projektoch
    * zoznámenie sa so širokým výberom vín (cca 400 druhov)
    * pracovná rovnošata, pitný režim, zamestnanecká strava
    * teambuildingové akcie
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Pokladňa
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    * prax v odbore podmienkou
    * skúsenosti zo zahraničia a špičkových podnikov výhodou
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    * silná prozákaznícka orientácia
    * odhodlanosť a vysoká angažovanosť učiť sa nové veci a vzdelávať sa vo svojom odbore
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Renáta Sedminová

Odpoveď na pracovnú ponuku

Povolené súbory: pdf, doc, docx, rtf, odt, jpg, gif

Inzerenti často preferujú profil z hotelityjobs.sk pred klasickým životopisom, pretože im šetrí čas. Zvýšte svoju šancu, že si Vašu reakciu personalista skutočne pozrie.

Založte si účet a vytvorte si Hotelityjobs (online) CV

login form