Commis de Rang vo Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden 4*

Plný úväzok
Vložené: 09.07.2021
Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

1900 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka

Miesto práce

Rakúsko, Zahraničie - Európa
Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden 4*

Falknesteiner Hotel & Residencies sa nachádzajú Rakúsku, Taliansku, Chorvátsku, Čiernej Hore, na Slovensku, v Srbsku a Českej republike. Všetky hotely spája mimoriadna kvalita, rozsiahla ponuka služieb a kulinárske špeciality na najvyššej úrovni.

  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia,   F&B - obsluha
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Commis de Rang - Zodpovedá za starostlivosť o hostí v reštaurácii, má vždy príkladné správanie z hľadiska prívetivosti, disciplíny, dochvíľnosti, kvality práce a pracovnej morálky. Pracovný čas je 45 hodín týždenne, ponúkaná mzda je od ✅ 1900 eur brutto
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Požadovaná prax:
    1-2 roky
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    Preukázané profesionálne skúsenosti v hotelierstve / stravovacom priemysle
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    Veľmi dobrá spisovná a hovorová nemčina a angličtina, akýkoľvek iný jazyk je výhodou
    Organizačné schopnosti, tímová práca
    Vysoký servis a orientácia na kvalitu
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Pilarikova 5
    81103, Bratislava
  • Kontakt:
    Alžbeta Kurucová