Hotelity jobs

Operations Manager/Hotel Manager

Plný úväzok
Vložené: 30.04.2018
HOTELITY s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto)

Eur/hodinová mzda (brutto) - základná zložka

Termín nástupu

dohodou

Miesto práce

Česká republika, Zahraničie - Európa
Pardubický kraj

Resort Hotel, Severné Čechy

Informácie o pracovnom mieste
  • Miesto práce:
  • Upresnenie miesta práce:
  • Pracovná oblasť/oddelenie:
    Hotelierstvo a gastronómia, Exekutíva (riaditeľ, zástupca riaditeľa)
  • Ponúkaný plat (brutto):
    dohodou
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    Plný úväzok
  • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    Provozní manažer musí mít vynikající úroveň povědomí o komerční sféře, musí umět budovat a udržovat vztahy s interními a externími hosty. Bude rovněž odpovídat generálnímu řediteli rezortu za zdůrazňování krátkodobých / střednědobých / dlouhodobých problémů.
    Od provozního manažera se také bude vyžadovat pomoc při přípravě ročního finančního rozpočtu a měsíční procesy předpovědi.

    • Podpora a práce se všemi vedoucími oddělení ve všech aspektech řízení hotelu.
    • Zajištění toho, aby objekt byl v provozuschopném stavu podle kategorie jednotky k přijímání a obsluze hostů.
    • Provádí pravidelné schůze provozního týmu se všemi vedoucími oddělení denně / jednou týdně za účelem prodiskutování rutinních provozních záležitostí, cílů prodeje, zpětnou vazbu v systému sledování spokojenosti hostů a akce učiněné za účelem nápravy obsluhy a jakékoli problémy u personálu. Zápis těchto schůzí bude zasílán generálnímu řediteli rezortu.
    • Zajištění implementace standardních pracovních postupů ve všech odděleních a kontrola tétoimplementace v průběhu rutinních provozních kontrol. Dozor konzultanta / GRM (řízení vztahů s hosty) použít kdykoli je to nutné.
    • Monitoruje nákupy / objednávky / požadavky každého oddělení, příjmy na účtech (výběr oddlužníků) a účty k uhrazení (k uhrazení prodejcům / dodavatelům atd.).
    • Náhodně zkontroluje zásoby (Stravování a pohostinství / Kuchyně), aby zkontroloval dostupné zásoby (kvalita, úroveň naskladnění, datum expirace, atd.) s manažerem F&B a šéfkuchařem.
    • Jednání s dodavateli / prodejci u kvalitních výrobků včetně manažera nákupu a zajištění hodnocení výkonu prodejců každé čtvrtletí pro vedoucí oddělení nákupu.
    • Kontrola všech oddělení na implementaci standardních operačních postupů (SOP).
    • Všechna oddělení budou kontrolována jejich patřičným vedoucím z hlediska čistoty, prostředí, připravenosti služeb, péče personálu o svůj vzhled a kulturu pohostinnosti.
    • Monitoruje spolupráci mezi všemi odděleními k zajištění hladkého a účinného provozu.
    • Hodnocení a přezkum spokojenosti zákazníků a procesy oživení služeb.
    • Schází se se všemi vedoucími oddělení k přezkumu a výcviku personálu pro udržení lidského kapitálu.
    • Identifikuje výukové potřeby personálu a pomáhá s rozvojem
    • Poskytuje včasnou a konstruktivní zpětnou vazbu ke všem přímým zprávám dle potřeby kdykoli je to požadováno, a to buď formálním nebo neformálním způsobem.
    • Provádí týdenní / každodenní schůze s lidmi z marketingu pro zjištění, následování a konverzi za účelem růstu v byznysu.
    • Monitoruje a udržuje provoz a režijní náklady za účelem udržení maximálních příjmů pro firmu.
    • Je dostupný na telefonu 24 hodin denně pro řešení jakýchkoli naléhavých problémů při
    mimořádných událostech.
    • Odpovídá za celkový management provozu hotelu.
    • Jakékoli další přidělené povinnosti.
  • Iné výhody:
    • Plat: dohodou - podľa skúseností a odborných znalostí
    • Možnosť zamestnaneckého ubytovania
    • Služobný automobil
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Odbor:
    • Střední nebo vysokoškolské vzdělání v hotelnictví je plus nebo bakalářský titul a/nebo diplom v hotelnictví nebo příbuzném oboru
  • Požadované jazykové znalosti:
    • Anglický - pokročilý
    • Český - pokročilý
    Ovládanie všetkých definovaných jazykov
  • Požadované Administratívne a ekonomické znalosti:
    • Fakturácia
    • Hospodárska korešpondecia
    • Personalistika
    • Pokladňa
    • Skladové hospodárstvo
  • Požadovaná prax:
    3-5 rokov
  • Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach:
    • Minimálně 2 až 4 roky profesní praxe ve čtyřhvězdičkovém hotelu na pozici zástupce ředitele, provozního ředitele nebo ředitele hotelu.
    • Zkušenosti se software pro správu hotelu a jeho středisek a systémy managementu příjmů.
    • Znalost: Member pro, Protel, Blue Gastro, Epos
    • Počítačová gramotnost, MS Office

  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Vynikající řízení příjmů se zkušenostmi v rozpočtování, vykazování zisků a ztrát a předpovídání.
    • Vysoké zaměření na detaily je nezbytností!
    • Práce s kolegy na sdílení dovedností, znalostí, zdrojů a sítí.
    • Vysoká koncentrovanost, vynikající komunikační dovednosti, motivovanost a profesionalita ve vzhledu a prezentaci.

  • Vodičský preukaz:
    B
Informácie o spoločnosti
  • Spoločnosť:
    Klemensova 5B
    811 09, Bratislava
    www.hotelity.sk
  • Kontakt:
    Zuzana Kvocekova

Expirovaná ponuka, nie je možné reagovať na ponuku